Terviklik Taipamiste Raamat

Õpi m’ärkama ja lahendama takistusi, elamaks terviklikku ja täisväärtuslikku elu

LUGEJAD RÄÄGIVAD RAAMATU KOHTA …

“Tundes Tarvot juba mõned aastad julgen öelda, et ta on kõige usinam ja ehedam iseenda tundma õppija, kellega olen kohtunud. Ja ta ei häbene seda tunnistada. Olen näinud oma silmaga, kuidas ta kogu aeg uusi mõtteid ja taipamisi kirja paneb, neid sünteesib ja niimoodi endale töötavaid lahendusi leiab. Nüüd on võimalus sul tema raamatu abil leida kiirtee nende taipamisteni ja töötavate lahendusteni. Ja need pole mingid lihtsad teemad, mille Tarvo enda jaoks läbi on töötanud – ta on läinud päris allikani välja. Soovitan seda raamatut lugeda kõikidel, kellel huvi elust ja enesest rohkem teada saada.”

Kaido Pajumaa

Motivaator.ee juhtide ja meeskondade koolitaja

“Lugesin esimese hooga kaks esimest peatükki läbi. Tõeselt kirja pandud. Lugege, saate aimu kuidas tavapäraselt erinevalt maailma vaadata! Suhete peatükis kõnetas mind enam manipulatsiooniteemaline taipamine – ülemuse suhtumist vaadates tõmbasin paralleele oma juhtimise tegevustega. Nii nagu autor kirjutab, nii ka tegelikult on.”

Eve Soppe

Teadlikkuse Ruum, kriya hatha jooga õpetaja

“Raamat on väga hea ja sisutihe. Vajab mitmeid kordi lugemist, et ka ise taibata kirja pandut. Soovitan kõigil lugedes hoogu maha võtta ja raamatuga kaasa töötada. Näiteks lugeda üle sama taipamine erinevatel päevadel. Sellega jõuab tegelik point avalduda paremini ja on abiks kinnistumisel igapäevategevustes.”

Kristjan Karu

IT süsteemide administraator

“Silmi avardav ja inspireeriv raamat, kus autor räägib elulistest taipamistest, mis jääb enamikele inimestele tähelepanuta või varju. Märkisin enda jaoks tähtsamad ja personaalselt puudutavad taipamised üles, et oleks lihtsam M’ärgata uuesti lehitsedes. Taipamisi praktikasse pannes on võimalik oma elu tunduvalt parandada ja ka seda ise juhtida. Soovitan lugeda kõigil, kes soovivad elada keskpärasest paremat elu.”

Mait Liivapalu

Päästja, kiirabitehnik autojuht

“Suurepärane inspireeriv lugemine neile, kes soovivad võtta vastutuse iseenda elu eest läbi ärkamise teadlikkusele. Omades teadlikkust ja hallates enda emotsioone ning mõtteid, kuulates oma keha, on elu lihtsam, rõõmsam ja valutum. Aitäh, Tarvo, et jagasid oma mõtteid ja kogemusi sellel ärkamise ja Päris-Mina leidmise teel!”

Ene Sepp

Käsitööline

“Raamatu kirjelduses on, et see pole tavaline raamat vaid ülesmärgitud taipamised. See pole juturaamat vaid see on raamat, mille võtad aegajalt kätte, loed natukene, lased olla ja siis ühel hetkel loed ja sirvid edasi. See andis taipamisele minu jaoks teise tähenduse. Pidasin varasemalt taipamiseks “suurt/kapitaalset taipamist” nüüd võib see olla ka midagi palju väiksemat ja lihtsamat. See raamat ei ole bestseller, samas on midagi uudset, huvitavat ja teistsugust.”

Karl Taklaja

Ettevõtja, SKYISTHELIMIT OÜ

INSPIRATSIOONI SOETAMISEKS TÄIDA VORM JA TASU ARVE

Saad raamatu koos personaalse pühendusega!

12 + 13 =